"Młodzi Duchem"Dom Seniora Mazury

|

Adres: Biesal 80B, 11-036 Gietrzwałd

|

Tel. +48 880 803 802

|

E-mail: biuro@mlodziduchem.com

PL DE

Pobierz folder:


Pobierz ofertę:


Dom seniora Młodzi Duchem - Oferta

Zobacz filmy:

Reportaż o Młodzi Duchem
Reportaż w Telewizji Polsat
Eko-Polska
Młodzi Duchem - Dom Seniora na Mazurach spot 2
Reportaż Xella Polska
Rehabilitacja i Fizjoterapia
Pokoje Seniorów
Otoczenie Ośrodka
Całodobowa opieka medyczna
Aktywizacja mieszkańców

MŁODZI DUCHEM
NA WARMII I MAZURACH

„Młodzi Duchem” cenią sobie przestrzeń, kochają naturę, stąd urokliwe położenie - na Warmii i Mazurach. Dom otoczony lasem posiada swój ogród rekreacyjno-wypoczynkowy z oświetlonymi ciągami spacerowymi, fontannami, altanami wypoczynkowymi. Nieopodal płynie rzeka Pasłęka, przy niej „Rezerwat Ostoja Bobrów”. Wieczorami żaby grają tu koncerty, za oknem spacerują żurawie i bociany. Tu czyste powietrze pozwala oddychać pełną piersią, mieszkańcy bezpiecznie spędzają czas na zewnątrz. Usytuowanie domu w obszarze chronionym natura 2000 sprawia, że „Młodzi Duchem”, to idealne miejsce na czerpanie z życia, wśród przyjaciół i otaczającej przyrody.

Wokół obiektu znajdują się atrakcje turystyczne, cele naszych wycieczek - z jednej strony pomniki przyrody, z drugiej przydrożne kapliczki.
Oddalona o 5 km Bazylika w Gietrzwałdzie, to potwierdzone przez kościół, miejsce Maryjnych Objawień. Dalej Katedra i Zamek w Olsztynie, gotycki Zamek w Ostródzie i Nidzicy, Skansen w Olsztynku. Dla fanów sportu pole golfowe w Naterkach, dla miłośników staropolskiej kuchni „Karczma Warmińska” w Gietrzwałdzie, „Bajkowy Zakątek” w Guzowym Piecu.
Zaprzyjaźnione gospodarstwa agroturystyczne, zapraszają Rodziny naszych Seniorów. To wspaniałe miejsca, gdzie można spędzić czas, pokazać dzieciom owce, króliki i konie.

Warmia to historia, Mazury – natura. Warmia to wielkie zamki, Mazury - wielkie jeziora. Warmię warto poznać, trzeba poczuć Mazury.
Zapraszamy w odwiedziny - Młodzi Duchem cieszą się życiem!

Wróć


Nasi partnerzy