"Młodzi Duchem"Dom Seniora Mazury

|

Adres: Biesal 80B, 11-036 Gietrzwałd

|

Tel. +48 880 803 802

|

E-mail: biuro@mlodziduchem.com

PL DE

Pobierz folder:


Pobierz ofertę:


Dom seniora Młodzi Duchem - Oferta

Zobacz filmy:

Reportaż o Młodzi Duchem
Reportaż w Telewizji Polsat
Eko-Polska
Młodzi Duchem - Dom Seniora na Mazurach spot 2
Reportaż Xella Polska
Rehabilitacja i Fizjoterapia
Pokoje Seniorów
Otoczenie Ośrodka
Całodobowa opieka medyczna
Aktywizacja mieszkańców

 

MŁODZI DUCHEM
I SZCZĘŚLIWI

„Młodzi Duchem” to nowoczesny obiekt parterowy wybudowany z myślą o Seniorach. W trosce o bezpieczeństwo i komfort mieszkańców,
budynek i otaczający go teren, pozbawiony jest barier architektonicznych, przystosowany do osób starszych, niepełnosprawnych, przewlekle chorych.
Pokoje wyposażone są w system przywoławczy i przeciwpożarowy, korytarze w system oświetlenia nocnego. Obiekt posiada zainstalowany monitoring - wewnętrzny ciągów komunikacyjnych, zewnętrzny całego obiektu.

Młodzi duchem czerpią energię z natury. 53 odwierty pionowe, pozwalają gromadzić i przetwarzać energię cieplną ziemi. Dzięki zastosowanym pompom ciepła, z ogrzewaniem podłogowym sami regulujemy temperaturę.
Latem w pomieszczeniach każdemu przyda się orzeźwienie - nawiew chłodnego powietrza. Wentylacja mechaniczna, sprawia, że oddycha się tu pełna piersią – jest zawsze świeże powietrze.
W naszym obiekcie zastosowaliśmy nowatorskie rozwiązania technologiczne - Młodzi Duchem i Nowocześni!


W KOMFORTOWYCH WARUNKACH

Na obiekt składają się dwa skrzydła, połączone częścią centralną. Pierwsze z nich to „dom opieki” z jedno i dwuosobowymi pokojami z łazienkami, przeznaczony jest dla 77 mieszkańców. Druga część to Domu to oddział medyczny – ugości 44 mieszkańców w dwuosobowych pokojach z łazienkami.
Młodzi Duchem, to pierwszy dom w Polsce o funkcji opiekuńczo-medycznej.
W centralnej części budynku znajdują się gabinety rehabilitacyjne i fizjoterapeutyczne ze specjalistycznym sprzętem oraz salą do ćwiczeń. Ponadto gabinet lekarski, living-room, sala kinowa, miejsce kultu religijnego, biblioteka, pomieszczenie terapii zajęciowej, miejsca spotkań z rodziną i przyjaciółmi.
Przed obiektem okazały dziedziniec, gdzie zjeżdżają się nowi goście.
Witamy w „Młodzi Duchem” – Zapraszamy do środka!MŁODZI DUCHEM
I PEŁNI PASJI

Młodzi duchem to osoby ciekawe świata, posiadające własne zdanie.
Realizują pasje, odnajdują nowe zainteresowania. Warsztaty muzyczne, plastyczne, gry i zabawy integrują mieszkańców, niosą dobre samopoczucie.
Odbywają się tu wykłady, występy, spotkania. Zaproszeni goście inicjują dyskusje, wprowadzają w świat nauki i kultury. Wśród rówieśników, rodzą się przyjaźnie i miłości. Tu każdy jest ważny i cieszy się życiem – Młodzi Duchem       i doświadczeniem!

MŁODZI DUCHEM
I AKTYWNI

W gabinetach rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych zadbamy o Twoją sprawność, poprawimy krążenie. Ćwiczenia czynne i bierne przy łóżku, gimnastyka oddechowa, zajęcia manualne. Ponadto inne formy aktywizacji:
terapia zajęciowa z elementami muzykoterapii, kuchnioterapii, ekspresji ruchowej.
W naszym domu złapiesz rytm, a świat nabierze kolorów. Młodzi Duchem są pełni pasji - wigoru!MŁODZI DUCHEM
I WŚRÓD BLISKICH

Nigdy więcej zmartwień, porządków, kosztownych napraw domowych. Zrelaksuj się, zajmiemy się wszystkim, to jest twój czas - czas na drugą młodość!

W naszym domu poznasz nowych ludzi, poszerzysz swoje horyzonty.    Życie jest piękne, kiedy wokół nas są inne osoby.

W ramach obiektu trzy pokoje gościnne, living-room, bufet z kącikiem wypoczynkowym. Mieszkańcy grają w karty, oglądają telewizję, czytają, prowadzą rozmowy. Panuje tu atmosfera wzajemnej życzliwości, wspólnie obchodzone są święta, imieniny...


W naszym domu zawsze mile witani są przyjaciele, całe rodziny.
– Proszę się nie śpieszyć, zostać trochę dłużej!
Specjalnie z myślą o nich przygotowaliśmy pokoje z noclegiem i wyżywieniem.

Wróć


Nasi partnerzy