PL DE

Pobierz folder:

Pobierz ofertę:

Dom seniora Młodzi Duchem - Oferta

Zobacz filmy:

Reportaż o Młodzi Duchem
Reportaż w Telewizji Polsat
Eko-Polska
Młodzi Duchem - Dom Seniora na Mazurach spot 2
Reportaż Xella Polska
Rehabilitacja i Fizjoterapia
Pokoje Seniorów
Otoczenie Ośrodka
Całodobowa opieka medyczna
Aktywizacja mieszkańców

Praca

OPIEKUNKA/OPIEKUN OSÓB STARSZYCH

Opis stanowiska/ Obowiązki:

  • czynna pomoc i wspieranie mieszkańców/pacjentów w ich codziennych czynnościach i wypoczynku,
  • opieka i wspieranie ludzi przewlekle chorych, niepełnosprawnych i osób starszych,
  • opieka nad mieszkańcami ściśle według zaleceń lekarza i pielęgniarki,
  • utrzymywanie porządku i czystości w pokojach mieszkańców,
  • pomoc i uczestnictwo w organizowaniu wolnego czasu mieszkańcom,
  • usługi opiekuńcze-pomoc w czynnościach życia codziennego, w miarę potrzeby pomoc w ubieraniu się, jedzeniu, myciu i kąpieli,
  • wsparcie przy rehabilitacji.

Oczekujemy:

  • wykształcenie średnie-certyfikat ukończenia kursu lub szkoły Opiekuna Osób Starszych lub w trakcie odbywania kursu lub szkoły,
  • pełne zaangażowanie w opiekę nad pacjentem/mieszkańcem, zwłaszcza ocenianie jego indywidualnych potrzeb,
  • empatia, komunikatywność, cierpliwość, wyrozumiałość,
  • pozytywne nastawienie na potrzeby innych,
  • otwartość i umiejętność pracy w grupie,

Oferujemy:

  • miejsce pracy – Dom Opieki,
  • pełen etat, umowa kontraktowa
  • pracę w nowoczesnym obiekcie bez barier architektonicznych według Norm EU,
  • wysokie standardy, nowoczesne narzędzia pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych,
  • stałą pracę w miłej atmosferze.

REHABILITANT/FIZJOTERAPEUTA

Opis stanowiska/obowiązki:

  • prowadzenie rehabilitacji leczniczej w sali rehabilitacyjnej,
  • prowadzenie rehabilitacji przyłóżkowej,
  • wykonywanie zabiegów fizykoterapii w gabinecie oraz przy łóżku mieszkańca,
  • prowadzenie dokumentacji zleconych i wykonanych zabiegów,
  • planowanie i organizowanie zajęć ogólnie usprawniających dla mieszkańców.
  • współpraca z lekarzem, pielęgniarką i z zespołem terapii zajęciowej.

Oczekujemy:

  • dyplom magistra o specjalizacji rehabilitacji leczniczej, ogólnej lub fizjoterapii,
  • znajomość obsługi nowoczesnego sprzętu z zakresu rehabilitacji i fizykoterapii,
  • komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność,
  • pozytywne nastawienie do pracy.

Oferujemy:

Nasi partnerzy